Ogłoszenia parafialne - 25 marca 2018 r.

25 marca 2018 r.

Niedziela Palmowa

 1. Dziś zbiórka do puszek na kwiaty do Bożego Grobu. Bóg zapłać!
 1. Ostatnie Gorzkie Żale dziś o 17.15.
 1. W środę o 10.00 w restauracji „ U Wolaka” ( ul. Okrzei 5 ) śniadanie wielkanocne dla potrzebujących.
 1. W środę od 8.00 przygotowanie kościoła do Triduum Paschalnego. Zapraszam chętnych do pomocy. W środę ks. Paweł odwiedzi swoich chorych.
 1. W czwartek nie będzie Mszy św. o 7.00. Eucharystią o 18.00 rozpoczniemy Święte Triduum Paschalne. Po Mszy św. przeniesienie Najświętszego Sakramentu do kaplicy adoracji i modlitwa do 22.00.
 1. W Wielki Piątek o 8.00 jutrznia i adoracja Najświętszego Sakramentu do 18.00. W piątek przed południem ks. proboszcz odwiedzi chorych. Wieczorna liturgia Męki Pańskiej z adoracją krzyża o 18.00. Liturgię zakończy przeniesienie Pana Jezusa do Bożego Grobu i adoracja z okazją do spowiedzi do 23.00. W Wielki Piątek obowiązuje post ścisły. Taca na ratowanie zabytków Ziemi Świętej.
 1. W Wielką Sobotę o 8.00 jutrznia i adoracja Najświętszego Sakramentu do 20.00. Poświęcenie pokarmów co godzinę od 10.00 do 14.00. W Przedwojowie o 11.00. Podczas święconki będzie można złożyć dary dla biednych. Proszę zgłaszać potrzebujących. Przynosimy też skarbonki z jałmużną wielkopostną.
 1. Wigilia Paschalna w sobotę o 20.00 zakończona procesją rezurekcyjną. Proszę wziąć świece. Pierwsza Msza św. w Niedzielę Zmartwychwstania o 7.30.
 1. Kancelaria parafialna w tym tygodniu czynna tylko w środę o 17.00.
 1. Parafia rozlicza PIT-y. Można je odebrać w zakrystii. Kartki świąteczne w cenie 1,5 zł. Świece na stół wielkanocny po 6 zł. Przy wyjściu z kościoła nowy numer „Dobrych Nowin”. W prasie katolickiej artykuły o naszej Parafii.
 1. Zapowiedzi przedślubne:

Michał Bruździak         Kamienna Góra      Magdalena Szuwald         Zduńska Wola

Mateusz Maciosz        Kamienna Góra      Roksana Gregorczyk         Chełmsko Śl.

 1. Bóg zapłać za ofiary składane na remont kościoła. Małgorzacie Krzyszkowskiej dziękuję za żywność dla potrzebujących. Bóg zapłać Telewizji kablowej za transmisję Triduum Paschalnego w czwartek, piątek o 18.00 i w sobotę o 20.00.