Ogłoszenia duszpasterskie - 11 marca 2018 r.

11 marca 2018 r.

IV Niedziela Wielkiego Postu

1. Rozpoczynamy rekolekcje wielkopostne. O 17.15 Gorzkie Żale. Dodatkowe Msze św. o 9.00 z transmisją TV. Nauki dla dzieci we wtorek i środę o 10.40 i 11.35. Spowiedź w środę o 8.00 i 17.00. Taca środowa będzie naszym podziękowaniem dla Księdza Romana Raczaka, naszego rekolekcjonisty.
  1. Dziś po Mszy św. o 9.00 spotkanie dla młodzieży klas 3. gimnazjum.
  1. W poniedziałek o 16.15 na rynku w Kamiennej Górze spotkanie otwarte z Andrzejem Dudą. To pierwsza w historii wizyta Prezydenta Polski w naszym mieście na zaproszenie Minister Marzeny Machałek i Starosty Jarosława Gęborysa. Zachęcamy do wzięcia udziału.
  1. W czwartek po Mszy św. wieczornej spotkanie rodziców dzieci komunijnych.
  1. W piątek dodatkowa Msza św. o 9.00. Drogi krzyżowe o 9.30 i 17.30. Po Mszy św. o 18.00 wyjazdowa droga krzyżowa do Krzeszowa.
  1. Kancelaria parafialna w tym tygodniu czynna tylko w sobotę o 8.00.
  1. Przy wyjściu z kościoła można wziąć skarbonki na jałmużnę wielkopostną.
  1. Przy bocznym wejściu można wpisywać swoje abstynenckie zobowiązania do księgi trzeźwości. Parafia rozlicza PIT-y.
  1. Zapowiedzi przedślubne:

Michał Bruździak            Kamienna Góra      Magdalena Szuwald         Zduńska Wola

Mateusz Maciosz           Kamienna Góra      Roksana Gregorczyk         Chełmsko Śl.

1. Kartki świąteczne w cenie 1,5 zł. Świece na stół wielkanocny po 6, 12 i 15 zł.
  1. Dziękujemy Burmistrzowi Krzysztofowi Świątkowi za ufundowanie nagród na halowe rozgrywki ministrantów a także Małgorzacie Krzyszkowskiej, Bogdanowi Wągrowskiemu i piekarni Gertchen – Ruchała oraz wszystkim zaangażowanym za pomoc w organizacji turnieju.
  1. Bóg zapłać za dzisiejszą tacę i ofiary składane na drogę dojazdową do świątyni.