Ogłoszenia duszpasterskie - 4 marca 2018 r.

4 marca 2018 r.

III Niedziela Wielkiego Postu

1. Dziś po Mszy św. o 9.00 spotkanie dla młodzieży klas 7. szkoły podstawowej. Za tydzień zapraszamy klasy 3. gimnazjum.
  1. Dziś po Mszy św. o 12.00 zmiana tajemnic Żywego Różańca i adoracja Najświętszego Sakramentu do Gorzkich Żali o 17.15.
  1. W poniedziałek rozpoczynamy rekolekcje dla młodzieży. Spotkania o 8.30 dla młodzieży z ul. Traugutta, o 10.00 dla gimnazjum i o 12.00 dla Liceum.
  1. W czwartek po Mszy św. wieczornej spotkanie dla osób, które zamierzają wyjechać na wczasy z Caritas. Zaliczka 300 zł.
  1. W piątek dodatkowa Msza św. o 9.00 z drogą krzyżową. Nie będzie drogi krzyżowej o 17.30. Po Mszy św. o 18.00 droga krzyżowa ulicami miasta.
  1. W sobotę o 9.00 zbiórka liturgicznej służby ołtarza.
  1. Za tydzień rozpoczniemy w naszej Parafii rekolekcje wielkopostne. Poprowadzi je ks. Roman Raczak z Legnicy.
  1. Przy wyjściu z kościoła można wziąć skarbonki na jałmużnę wielkopostną.
  1. Przy bocznym wejściu można wpisywać swoje abstynenckie zobowiązania do księgi trzeźwości.
  1. Wczoraj w Legnicy ks. Biskup ustanowił dwóch nowych nadzwyczajnych szafarzy Komunii św. z naszej Parafii. Są to Jan Kuś oraz z Przedwojowa Jan Gwiżdż. Polecamy modlitwie wszystkich naszych szafarzy.
  1. Parafia rozlicza PIT-y. Kartki świąteczne w cenie 1,5 zł.
  1. Bóg zapłać za ofiary składane na remont kościoła i drogę do świątyni. Za tydzień taca w całości będzie przeznaczona na ten cel.