Ogłoszenia duszpasterskie - 25 lutego 2018 r.

25 lutego 2018 r.

II Niedziela Wielkiego Postu

1. Przy wyjściu z kościoła zbiórka do puszek na potrzeby Kościoła w Afryce.
  1. Dziś po Mszy św. o 9.00 spotkanie dla młodzieży klas drugich gimnazjum. Za tydzień spotkanie dla klas 7. szkoły podstawowej.
  1. W czwartek od 8.00 do 10.00 w przychodni „Rodzina” badanie wzroku.
  1. W czwartek po Mszy św. wieczornej spotkanie dla osób, które zamierzają wyjechać na wczasy z Caritas.
  1. W piątki Wielkiego Postu dodatkowe Msze św. o 9.00. Drogi Krzyżowe w piątki po Mszy św. o 9.00 oraz o 17.30. Ks. Paweł zaprasza chętnych na ekstremalną Drogę Krzyżową w piątek po Mszy wieczornej do Chełmska Śl.
  1. W piątek przed południem odwiedziny chorych. Okazja do spowiedzi od 17.00.
  1. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o 12.00 zmiana tajemnic Żywego Różańca i adoracja Najświętszego Sakramentu do Gorzkich Żali o 17.15.
  1. Nauki przedmałżeńskie w sobotę i niedzielę po Mszy św. wieczornej.
  1. Przy wyjściu z kościoła można wziąć nowy numer „Dobrych Nowin”. Są także skarbonki na jałmużnę wielkopostną.
  1. Parafia rozlicza PIT-y.
  1. Bóg zapłać za ofiary składane na remont kościoła i drogę dojazdową do świątyni. Dziękuję Parafianom z grup modlitewnych za ufundowanie nowego tronu pod monstrancję. W kasie parafialnej jest 36 600 zł.