Ogłoszenia parafialne - 18 lutego 2018 r.

18 lutego 2018 r.

I Niedziela Wielkiego Postu

1. Dziś po Mszy św. o 9.00 spotkanie dla młodzieży gimnazjalnej klas trzecich. Za tydzień spotkanie dla klas drugich gimnazjum.
  1. Codziennie o 17.30 adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją do spowiedzi.
  1. W piątki Wielkiego Postu dodatkowe Msze św. o 9.00. Drogi Krzyżowe w piątki po Mszy św. o 9.00 oraz o 17.30. Ks. Paweł zaprasza chętnych na ekstremalną Drogę Krzyżową do Lubawki w piątek po Mszy wieczornej.
  1. W każdą niedzielę o 10.45 nauka śpiewu dla dzieci komunijnych.
  1. Odbiór strojów komunijnych dziś o 9.00 ( chłopcy ) i 9.25 ( dziewczynki ).
  1. W niedziele Wielkiego Postu o 17.15 Gorzkie Żale. Za udział w nabożeństwach Drogi Krzyżowej i Gorzkich Żali można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. W okresie Wielkiego Postu zachęcamy do wyrzeczeń, zwłaszcza do zerwania z nałogami.
  1. Rozpoczynamy nauki przedmałżeńskie. Spotkania w najbliższą sobotę i niedzielę po Mszy św. wieczornej.
  1. W następną niedzielę zbiórka do puszek na potrzeby Kościoła w Afryce.
  1. Bóg zapłać za dzisiejszą tacę i ofiary składane na remont kościoła i drogę dojazdową do świątyni.
  1. Parafia rozlicza PIT-y.
  1. Dziękuję Andrzejowi Mankiewiczowi i Bogdanowi Wągrowskiemu za dary dla potrzebujących. Produkty rozdamy w poniedziałek o 12.00.