Ogłoszenia parafialne - 11 lutego 2018 r.

11 lutego 2018 r.

VI Niedziela Zwykła

  1. Codziennie o 17.30 adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją do spowiedzi.
  1. W środę rozpoczynamy Okres Wielkiego Postu. Msze św. o 7.00, 9.00 i 18.00. W Przedwojowie o 16.30. Na każdej Mszy św. posypanie głów popiołem. W Środę Popielcową obowiązuje post ścisły czyli 3 posiłki, w tym jeden do syta. Od Środy Popielcowej do I niedzieli Wielkiego Postu trwają Dni Modlitw o ducha pokuty.
  1. W piątki Wielkiego Postu dodatkowe Msze św. o 9.00. Drogi Krzyżowe w piątki po Mszy św. o 9.00 oraz o 17.30. Ks. Paweł zaprasza chętnych na ekstremalną Drogę Krzyżową na Chełmiec w piątek po Mszy wieczornej. Dojazd do Boguszowa samochodami.
  1. W każdą niedzielę o 10.45 nauka śpiewu dla dzieci komunijnych.
  1. Odbiór strojów komunijnych w najbliższą niedzielę 18 lutego br. o 9.00  ( chłopcy ) i 9.25 ( dziewczynki ).
  1. Za tydzień o 17.15 Gorzkie Żale. Za udział w nabożeństwach Drogi Krzyżowej i Gorzkich Żali można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. W okresie Wielkiego Postu zachęcamy do wyrzeczeń, zwłaszcza do zerwania z nałogami.
  1. Kancelaria parafialna w tym tygodniu czynna tylko w pilnych sprawach po Mszy św. wieczornej.
  2. Parafia pomoże rozliczyć PIT-y. Proszę je przynosić do zakrystii.
  1. Bóg zapłać za ofiary składane na remont kościoła. Za tydzień taca będzie w całości na ten cel przeznaczona.