Flash Mob w intencji dzieci poczętych

W dniach 25-31 marca 2019 r. młodzież z Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży Parafii pw. Matki Boskiej Różańcowej w Kamiennej Górze poprowadziła modlitwę w intencji dzieci poczętych, zagrożonych aborcją. Spotkania miały miejsce przy figurze Matki Bożej Różańcowej na alei Ks. Prałata Stanisława Książka, obok kościoła parafialnego. Codziennie o 15.00 odmawiano koronkę do Bożego Miłosierdzia. Modlitwa gromadziła wielu obrońców życia w różnym wieku. W czwartek prośby do Boga zanosiło ponad 70 osób, w tym grupa młodzieży z Chełmska Śl. z katechetką. Szczególne podziękowania dla dziewcząt i chłopców z Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży pod przewodnictwem ks. Jana Rajczakowskiego. To z ich inicjatywy mogliśmy włączyć się w tę modlitwę w naszej parafii. Wierzymy, że uratowaliśmy wiele istnień ludzkich.