Festyn Rodzinny

W niedzielę 23 września w naszej parafii odbył się kolejny Festyn Rodzinny. Proboszcz ks. kan. Piotr Smoliński wraz z Radą Parafialną zaproponowali różne atrakcje, w realizację których zaangażowali się też inni parafianie. Były zjeżdżalnie i jazda konnadla dzieci oraz licytacja tortu. Stoiska gastronomiczne serwowały m.in. kiełbaski, chleb ze smalcem, ciepłe i zimne napoje. Czas festynu umilał DJ i muzyka rozrywkowa. Tradycyjnie największą popularnością cieszył siękiermasz wspaniałych ciast, które na cele festynu upiekły gospodynie domowe; kwota z ich sprzedaży stanowiła największą część festynowego dochodu, który jest przeznaczony na spłatę zadłużenia związanego z pracami remontowo-modernizacyjnymi w naszej parafii.