Ogłoszenia parafialne - 14 kwietnia 2024 r.

14 kwietnia 2024 r.

Niedziela Słowa Bożego

1. Bóg zapłać za dzisiejszą tacę i wszystkie ofiary składane na spłatę naszego zadłużenia za remont dachu kościoła. Niech Bóg wynagrodzi Darczyńcom!
  1. Dziś Niedziela Słowa Bożego. Przy wyjściu z kościoła można wziąć kartkę z fragmentem Pisma Św. Bóg zapłać ks. Łukaszowi za przygotowanie cytatów!
  1. Dziś Narodowy Dzień Chrztu Polski. 14 kwietnia 966 roku Mieszko I przyjmując święty chrzest wprowadził nasz naród na drogę chrześcijańskich wartości.
  1. Dziś o 13.30 przy kościele piknik rodzinny organizowany przez Miasto. Szczegóły na plakatach.
  1. W piątek o 16.30 próba dzieci do I Komunii św.
  1. W piątek o 18.00 w salce spotkanie wspólnoty AA „Ametyst”.
  1. W piątek po Mszy św. wieczornej w salce próba chóru.
  1. W sobotę o 10.00 w salce kolejne warsztaty z terapeutą pt. „Smutek , złość, wycofanie – co zrobić, gdy dotykają dziecko?”. Zapraszamy szczególnie rodziców nastolatków. Zapisy w duszpasterstwie i telefonicznie. Szczegóły na plakacie w gablocie.
  1. Za tydzień Niedziela Dobrego Pasterza – początek Kwartalnych dni modlitw o powołania do służby w Kościele.
  1. Zapowiedzi przedślubne: Grzegorz Bobek i Justyna Cieślak.
  1. Kancelaria w tym tygodniu czynna tylko telefonicznie.
  1. Trwają prace przy remoncie dolnego dachu kościoła. Dzięki Grażynie Oszust wrócił do nas odnowiony kartusz z ostatnią wieczerzą. Bóg zapłać!