Ogłoszenia parafialne - 7 kwietnia 2024 r.

7 kwietnia 2024 r.

Niedziela Miłosierdzia Bożego

1. Dziś Niedziela Miłosierdzia Bożego. Po każdej Mszy św. zbiórka do puszek na Caritas. Bóg zapłać!
  1. Dziś po Mszy św. o 12.15 zmiana tajemnic Żywego Różańca  i adoracja Najświętszego Sakramentu w kaplicy do wieczornej Eucharystii. Koronka do Bożego Miłosierdzia o 15.00.
  1. Jutro przeniesiona z 25 marca Uroczystość Zwiastowania Pańskiego.
  1. W środę po Mszy św. wieczornej w kościele spotkanie rodziców dzieci komunijnych.
  1. We czwartek o 15.30 w salce spotkanie kandydatów do bierzmowania.
  1. W piątek o 16.30 próba dzieci do I Komunii św.
  1. W piątek o 18.00 w salce spotkanie wspólnoty AA „Ametyst”.
  1. W piątek po Mszy św. wieczornej w salce próba chóru.
  1. W sobotę o 10.00 w salce kolejne warsztaty, tym razem o gotowaniu pt. „Zdrowo czy smacznie?”. Zapisy w duszpasterstwie i telefonicznie.
  1. Zapowiedzi przedślubne: Łukasz Nawrocki i Patrycja Sobierajska
  1. Kancelaria czynna w środę o 17.00, w sobotę o 8.00 i telefonicznie.
  1. Trwają prace przy remoncie dolnego dachu kościoła. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na spłatę naszego zadłużenia. Za tydzień taca w całości będzie przeznaczona na ten cel. Niech Bóg będzie nagrodą dla Ofiarodawców!