Ogłoszenia parafialne - 24 maja 2020 r.

24 maja 2020 r.

Niedziela Wniebowstąpienia Pańskiego

1. Zapraszamy na Msze święte przy zachowaniu obowiązujących zasad. Według przepisów w świątyni może jednorazowo przebywać 209 osób.
  1. Codziennie o 17.30 nabożeństwa majowe z okazją do spowiedzi św.
  1. Msze święte zarezerwowane w tym tygodniu na godzinę 16.30 będą odprawione o godzinie 18.00.
  1. We wtorek o 17.30 nowenna do Sługi Bożego Wenantego Katarzyńca. We wtorek pamiętajmy w modlitwie o naszych mamach.
  1. W środę po Mszy św. wieczornej spotkanie z rodzicami dzieci komunijnych.
  1. Ks. Marek zaprasza w sobotę o 21.00 na czuwanie przed Zesłaniem Ducha Świętego. O 22.00 zostanie odprawiona Eucharystia.
  1. Zapowiedzi przedślubne: Dawid Trojan i Roksana Hatlaś

Mateusz Gajek i Karolina Ziemba

1. Dziękuję Osobom zatroskanym o kościół. Są to: Barbara i Paweł Kokosza, Janina Kurpisz, Jan Lema, Jan Krókow, Stanisław Pasiut i Andrzej Gołdyn oraz inni niezapisani. Dziękuję za ofiary składane na wymianę dachu świątyni. W kasie parafialnej jest 13 250 zł.
  1. Do jutra można przynosić na plebanię niepotrzebne koce do transportu rzeźb z Warszawy.
  1. Trwajmy w modlitwie o ustanie epidemii.