Ogłoszenia parafialne - 17 maja 2020 r.

17 maja 2020 r.

6 Niedziela Paschalna

1. Zapraszamy na Msze święte przy zachowaniu obowiązujących zasad. Według nowych przepisów w świątyni może jednorazowo przebyć 209 osób.
  1. Codziennie o 17.30 nabożeństwa majowe.
  1. W poniedziałek, wtorek i środę w ramach majówki dni krzyżowe z procesją do krzyża misyjnego.
  1. W poniedziałek po Mszy św. o 7.00 całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu w kaplicy. Jest to 100 rocznica urodzin św. Jana Pawła II.
  1. We wtorek o 17.30 nowenna do Sługi Bożego Wenantego Katarzyńca.
  1. W środę przypada rocznica święceń biskupich ks. bp. Zbigniewa Kiernikowskiego. Pamiętajmy o wszystkich kapłanach, którzy w miesiącu maju obchodzą kolejne rocznice swoich święceń.
  1. Zapowiedzi przedślubne: Michał Bojanowski i Marcelina Kohut

Krzysztof Druciak i Zofia Duda

Dawid Trojan i Roksana Hatlaś

1. Dziękuję Osobom zatroskanym o kościół. Dziękuję za dzisiejszą tacę i wszystkie ofiary składane na wymianę dachu naszej świątyni.
  1. Nasza Parafia otrzyma z Warszawy rzeźby, które zostały po wojnie wywiezione z naszej świątyni. Szukamy transportu. Bardzo proszę o przynoszenie na plebanię niepotrzebnych koców.
  1. Trwajmy w modlitwie o ustanie epidemii.