Ogłoszenia parafialne - 8 grudnia 2019 r.

8 grudnia 2019 r.

II Niedziela Adwentu – Niepokalanego Poczęcia NMP

1. Dziś zbiórka do puszek na rzecz kościoła na Wschodzie. Bóg zapłać!
  1. Roraty codziennie o 7.00 rano.
  1. W środę po Mszy św. wieczornej krąg biblijny.
  1. W czwartek o 16.30 spotkanie przed bierzmowaniem ( klasy 6, 7 i 8 ).
  1. W czwartek o 19.00 w kościele próba zespołu „Abbiamo”.
  1. W piątek ks. Jan zaprasza młodzież na spotkanie po Mszy o 18.00.
  1. Ks. Marek zaprasza na spotkanie modlitewne w kaplicy w piątek po Mszy św. wieczornej.
  1. Spotkanie opłatkowe dla ministrantów z rodzicami w sobotę o 9.00.
  1. W najbliższą sobotę o 15.30 przymiarka strojów komunijnych chłopców, o 16.30 dziewcząt. Zaliczka 50 zł od chłopców i 100 zł od dziewcząt.
  1. Za tydzień rozpoczniemy rekolekcje adwentowe. Poprowadzi je franciszkanin Edward Staniukiewicz.
  1. Osoby pisemnie upoważnione przez duszpasterstwo roznoszą poświęcone opłatki z kalendarzem i listem do Parafian. Prosimy uważać na oszustów, którzy podszywają się pod Parafię. Opłatki można też odebrać w zakrystii.
  1. Przy wyjściu z kościoła można nabyć książki kartki świąteczne za 1 zł i 2 zł oraz świece na stół wigilijny po 6 i 15 zł.
  1. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na remont kościoła. Za tydzień taca w całości będzie na ten cel przeznaczona.