Ogłoszenia parafialne - 1 grudnia 2019 r.

1 grudnia 2019 r.

I Niedziela Adwentu

1. Dziś zbiórka do puszek na paczki dla dzieci od św. Mikołaja. Bóg zapłać!
  1. Rozpoczęliśmy Adwent. Roraty codziennie o 7.00 rano. Dzieci przynoszą serduszka z wypisanymi dobrymi uczynkami. W zakrystii do nabycia piękny lampion za 20 zł.
  1. Dziś po Mszy św. o 12.00 zmiana tajemnic Żywego Różańca i adoracja Najświętszego Sakramentu w kaplicy do Mszy św. wieczornej.
  1. We wtorek po Mszy św. wieczornej spotkanie Bractwa św. Michała Archanioła.
  1. W środę po Mszy św. wieczornej krąg biblijny. W środę po Mszy św. o 18.00 spotkanie osób, które będą roznosić opłatki.
  1. W czwartek o 16.30 spotkanie klas ósmych przed bierzmowaniem. W czwartek o 19.00 w kościele próba zespołu „Abbiamo”.
  1. Odwiedziny chorych w piątek przed południem. Spowiedź w piątek od 17.00, w Przedwojowie o 16.00. W piątek ks. Jan zaprasza młodzież na spotkanie po Mszy o 18.00. Ks. Marek zaprasza na spotkanie modlitewne w kaplicy w piątek po Mszy św. wieczornej. W piątek po Mszy wieczornej spotkanie przed pielgrzymką do Grecji. Zaliczka 840 zł.
  1. W sobotę o 5 rano z parkingu przy ZUS-ie wyjazd do Tropical Island. Rodziców osób niepełnoletnich ks. Jan zaprasza do zakrystii.
  1. Za tydzień zbiórka do puszek na rzecz kościoła na Wschodzie. Bóg zapłać!
  1. W dniach 24 kwietnia – 1 maja 2020 r. pielgrzymka do Grecji. Zapisy u proboszcza. Koszt 1 840 zł i 380 euro.
  1. Przy wyjściu z kościoła można wziąć czasopismo ewangelizacyjne „Dobre Nowiny”.
  1. Przy wyjściu z kościoła można nabyć książki kartki świąteczne za 1 zł i 2 zł, świece na stół wigilijny po 6 i 15 zł oraz książkę Andrzeja Wronki o świadkach Jehowy w cenie 5 zł i rachunku sumienia za 3 zł.
  1. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na remont kościoła. Dziękuję Wandzie i Marianowi Kwaśniewskim za przygotowanie wieńców adwentowych. Piekarni „Gertchen – Ruchała” dziękuję za bułki na roraty.