Pielgrzymka do Lwowa

Pielgrzymka do Lwowa:  16 – 20. 09. 2019 r.

1 dzień – wyjazd o 6.00 – parking przy ZUS – ie. Przejazd do Lwowa. Dwugodzinny spacer po starówce. Zakwaterowanie w Domu Pielgrzyma w Brzuchowicach, Msza Św., obiadokolacja, nocleg.

2 dzień – Msza Św. o 7.30, śniadanie, zwiedzanie Lwowa: starówka, katedra katolicka, rynek, kamienica Jana III Sobieskiego, katedra Ormiańska, opera, pomnik Mickiewicza, degustacja nalewek, powrót, obiadokolacja, wyjazd do Opery na 20.00.

3 dzień – śniadanie o 8.00, wyjazd do Lwowa, zwiedzanie: Katedra bizantyjska, cmentarz Łyczakowski ( Konopnicka, Banach, Bełza, Zapolska, Orlęta Lwowskie ), wzgórze wysokiego zamku, kopiec Unii Lubelskiej, wieża panoramiczna, czas wolny, przejazd do Szczerca, Msza Św. o 17.00, spotkanie z radą parafialną, kolacja w restauracji, nocleg.

4 dzień – Msza Św. o 7.30, śniadanie, wyjazd do Oleska, zwiedzanie zamku – miejsca urodzenia Jana III Sobieskiego, kurtyna bitwy pod Wiedniem, sakralne rzeźby Pinsala, przejazd do Paczaiw, zwiedzanie sanktuarium Matki Bożej, przejazd do Krzemieńca – muzeum domu rodzinnego Słowackiego, powrót, obiadokolacja, nocleg.

5 dzień – Msza Św. o 7.30, śniadanie, wyjazd do Polski, po drodze zwiedzanie Kalwarii Pacławskiej. Powrót w godzinach wieczornych.

Cena – 850 PLN