Droga Krzyżowa ulicami Kamiennej Góry - 24 marca 2023 r.

24 marca 2023 r. po raz kolejny ulicami naszego miasta przeszła Droga Krzyżowa. Parafia pw. śś Ap. Piotra i Pawła włączyła się w przygotowanie i przeprowadzenie tego publicznego wyznania naszej wiary. Kolejny raz wierni nie zawiedli i pięknie włączyli się w kroczenie za krzyżem naszego Pana. Tegoroczna Droga Krzyżowa była wynagrodzeniem za grzechy przeciwko św. Janowi Pawłowi II. Rozważania naszego świętego Papieża wybrał ks. Mateusz Kopania. Sprawami technicznymi zajął się ks. Jan Rajczakowski.  Droga Krzyżowa zgromadziła przedstawicieli naszych parafii, którzy nie wstydzą się wiary i chcą ją publicznie wyznawać. Dziękujemy wszystkim organizatorom i uczestnikom. Szczególne podziękowania dla naszej policji.