Ogłoszenia parafialne - 10 września 2023 r.

10 września 2023 r.

23 Niedziela Zwykła

1. Dziś rozpoczynamy Tydzień Wychowania pod hasłem „Wspólnota ewangelizująca i słuchająca”.
  1. W poniedziałek po Mszy św. wieczornej spotkanie katechetów. W środę Dzień Fatimski. O 17.30 różaniec a po Mszy św. wieczornej procesja z figurą Matki Bożej z Fatimy.
  1. W czwartek święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Po Mszy św. wieczornej ks. Jan zaprasza na spotkanie osoby, które zapisały się na październikową pielgrzymkę do Rzymu.
  1. W piątek o 16.30 próba dzieci komunijnych.
  1. W piątek w salce na plebanii o 18.00 spotkanie wspólnoty AA „Ametyst”.
  1. W sobotę o 10.00 zbiórka liturgicznej służby ołtarza oraz kandydatów.
  1. W piątek 29 września br. wyjazd dzieci do Energylandii. Zapisy u ks. Jana.
  1. Kancelaria czynna w środę o 17.00 i w sobotę o 8.00 oraz telefonicznie.
  1. Przy wyjściu z kościoła jest wyłożony program misji parafialnych. Proszę wziąć i przekazać innym.
  1. Bóg zapłać za kwiaty do dekoracji kościoła i troskę o naszą świątynię.
  1. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na spłatę naszego zadłużenia za wymianę dachu kościoła. Za tydzień taca w całości będzie przeznaczona na ten cel. Trwają prace remontowe przy kolejnej mansardzie dachu świątyni.