Ogłoszenia parafialne - 30 lipca 2023 r.

30 lipca 2023 r.

17 Niedziela Zwykła

1. Codziennie o 20.00 apel jasnogórski w duchowej łączności z pielgrzymami, którzy wędrują do Matki Bożej Częstochowskiej. W zakrystii można nabyć pakiety duchowego uczestnictwa za 25 zł.
  1. Codziennie o 17.30 koronka do Bożego Miłosierdzia i adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją do spowiedzi.
  1. We wtorek rozpoczynamy sierpień. Zachęcamy do abstynencji.
  1. W czwartek modlimy się o powołania kapłańskie.
  1. W piątek przed południem proboszcz odwiedzi swoich chorych z posługą duszpasterską.
  1. W piątek od 17.00 okazja do spowiedzi ( w Przedwojowie o 16.00 ).
  1. W piątek w salce na plebanii o 18.00 spotkanie wspólnoty AA „Ametyst”.
  1. W sobotę po Mszy św. o 7.00 fatimskie nabożeństwo wynagradzające Arcybractwa Niepokalanego Serca Maryi.
  1. W sobotę o 12.00 w Krzeszowie Msza św. w intencji śp. Marianny Szczyrbak, na którą zaprasza syn Tadeusz z rodziną.
  1. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o 12.15 zmiana tajemnic Żywego Różańca i adoracja Najświętszego Sakramentu w kaplicy do 18.00.
  1. Kancelaria w tym tygodniu czynna w środę o 17.00 i w sobotę o 8.00 oraz telefonicznie.
  1. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na spłatę naszego zadłużenia za remont dachu kościoła. Bóg zapłać za kwiaty do dekoracji kościoła i troskę o naszą świątynię. Szczególne podziękowania dla Andrzeja Gołdyna za pomoc w montażu kraty w kaplicy.