Ogłoszenia parafialne - 2 października 2022 r.

2 października 2022 r.

XXVIII Niedziela Zwykła

1. Dziś po Mszy św. o 11.00 dzieci komunijne otrzymają poświęcone różańce.

Dziś po  Mszy św. 12.15 zmiana tajemnic Żywego Różańca i adoracja Najświętszego Sakramentu w kaplicy do Mszy św. wieczornej.

1. Nabożeństwa różańcowe codziennie o 17.30.
  1. We wtorek w liturgii wspominamy św. Franciszka.
  1. W środę liturgiczne wspomnienie św. Faustyny. Błogosławieństwo relikwiami Apostołki Jezusa Miłosiernego. Przed różańcem koronka do Miłosierdzia Bożego.
  1. Wyjątkowo w tym miesiącu ks. proboszcz odwiedzi swoich chorych w środę przed południem. Ks. Jan zaniesie komunię chorym w sobotę.
  1. W czwartek po Mszy św. wieczornej próba asysty. Nie będzie zbiórki ministrantów i kandydatów w sobotę.
  1. W piątek Uroczystość Matki Bożej Różańcowej. Tego dnia będziemy przeżywać w naszej parafii wizytację biskupa Andrzeja Siemieniewskiego. Biskup o 12.00 odwiedzi Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących. W Przedwojowie o 15.00 koronka do Bożego Miłosierdzia. O 15.30 do kościoła zapraszamy przedstawicieli grup i wspólnot religijnych działających w parafii. O 16.30 na plebanii spotkanie rady parafialnej. Okazja do spowiedzi od 17.00. Uroczysta Eucharystia odpustowa o 18.00. Odpust znosi wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  1. Za tydzień po każdej Mszy św. z inicjatywy zaangażowanych Parafian będziemy rozprowadzać dietetyczne kremówki ptysiowe w cenie 10 zł, z których dochód będzie przeznaczony na spłatę naszego zadłużenia.
  1. Kancelaria parafialna czynna w środę o 17.00, w sobotę o 8.00 i telefonicznie.
  1. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na wymianę dachu naszej świątyni. Stowarzyszeniu Ochrony Dziedzictwa Kulturowego Ziemi Kamiennogórskiej „Maszkaron” dziękuję za odnowienie kartusza z herbem miasta.