Ogłoszenia parafialne - 26 czerwca 2022 r.

26 czerwca 2022 r.

XIII Niedziela Zwykła

1. Dziś doroczna zbiórka do puszek na Stolicę Apostolską – świętopietrze. Bóg zapłać!
  1. Nabożeństwa czerwcowe codziennie do czwartku o 17.30.
  1. W środę Uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła. W sąsiedniej parafii odpust. Tego dnia można uzyskać odpust zupełny za używanie ze czcią przedmiotu pobożności pobłogosławionego przez papieża lub biskupa lub za nawiedzenie kościoła katedralnego.
  1. W czwartek po Mszy św. o 18.00 modlitwa o uwolnienie i uzdrowienie, którą poprowadzi ks. Marek Zołoteńki. Szczegóły na plakacie.
  1. W piątek przed południem odwiedziny chorych. Okazja do spowiedzi od 17.00   ( w Przedwojowie o 16.00 ).
  1. W piątek o 16.00 w salce na plebanii spotkanie wspólnoty AA „Ametyst”.
  1. W następną niedzielę po Mszy św. o 12.15 zmiana tajemnic żywego różańca i adoracja Najświętszego Sakramentu w kaplicy do Mszy św. wieczornej.
  1. Dziękuję ks. Janowi za opiekę nad 4 chłopcami z naszej parafii, którzy przeżywają rekolekcje powołaniowe w Legnicy.
  1. Zapowiedzi przedślubne: Filip Ławrynowicz i Paulina Rak.
  1. Zachęcamy do pieszego pielgrzymowania na Jasną Górę. Szczegóły w gablocie.
  1. Witamy w parafii ks. Kazimierza Dzimitrowicza, naszego misjonarza z Argentyny. Można zamawiać intencje u ks. Kazimierza.
  1. Kancelaria czynna w środę o 17.00 i w sobotę o 8.00 oraz telefonicznie.
  1. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na spłatę naszego zadłużenia za remont dachu kościoła, które wynosi 64 300 zł.