Ogłoszenia parafialne - 5 grudnia 2021 r.

5 grudnia 2021 r.

II Niedziela Adwentu

1. Dziś po każdej Mszy św. zbiórka do puszek na paczki dla dzieci z okazji uroczystości św. Mikołaja. Bóg zapłać!

1. Dziś po Mszy św. o 12.15 zmiana tajemnic Żywego Różańca i adoracja Najświętszego Sakramentu w kaplicy do Mszy św. wieczornej.
  1. Dziś Kościół modli się za chrześcijan na Wschodzie. Za tydzień zbiórka do puszek na ten cel.
  1. Msze św. roratnie od poniedziałku do soboty o 7.00. Dzieci zapraszamy z lampionami i sercami z wypisanymi dobrymi uczynkami.
  1. W środę Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. Odpust dla członków Żywego Różańca. Dodatkowa Msza św. o 9.00.
  1. Za tydzień rozpoczniemy rekolekcje adwentowe.
  1. W piątek i sobotę od 17.00 na rynku w czasie Jarmarku Świątecznego będzie można wspomóc Orszak Trzech Króli przez zakup ciasta na parafialnym stoisku.
  1. Za tydzień będzie można nabyć pierniczki świąteczne jako cegiełki na remont kościoła. Bóg zapłać organizatorom i wspierającym dzieło.
  1. Kancelaria czynna w środę o 17.00 i w sobotę o 8.00 oraz telefonicznie.
  1. Dziękuję Radzie Parafialnej za słodkie niespodzianki. W przyszłą niedzielę odbędą się wybory do nowej Rady Parafialnej.
  1. Wolontariusze z Liceum Ogólnokształcącego w Kamiennej Górze organizują akcję „Książka od serca”. Szczegóły w gablocie. Finał akcji w sobotę i niedzielę przy Kauflandzie.
  1. W zakrystii można nabyć książki z naszym kościołem za 10 zł, kalendarz parafialny na rok 2022, świece wigilijne za 7 zł ( małe ) i 16 zł ( duże ). Świece są także w piekarni i sklepach Gertchen-Ruchała i barze „Poezja Smaku”. Są również kartki świąteczne z naszą parafią po 3 zł. W zakrystii także poświęcone opłatki. Proszę uważać na oszustów, którzy podszywają się pod parafie.
  1. Bóg zapłać za ofiary na wymianę dachu świątyni. Pokrywamy miedzianą blachą przestrzeń dachową. Proszę modlić się o dobrą pogodę.