Ogłoszenia parafialne - 22 sierpnia 2021 r.

22 sierpnia 2021 r.

1. Codziennie o 17.30 adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją do spowiedzi.
  1. We wtorek święto św. Bartłomieja, Apostoła. Odpust w Leszczyńcu.
  1. W czwartek Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej. Po Mszy św. Jasnogórskie Śluby Narodu Polskiego.
  1. W każdy piątek o 16.00 w salce na plebanii spotkanie wspólnoty AA.
  1. Parafia organizuje pielgrzymkę do Sandomierza, Zamościa, Lublina i Kazimierza w terminie 6-9 października br. Koszt 890 zł. Program jest wywieszony w gablocie. Zapisy u proboszcza.
  1. Kancelaria czynna w środę o 17.00 i w sobotę o 8.00 oraz telefonicznie.
  1. Bóg zapłać za kwiaty do dekoracji kościoła.
  1. W zakrystii i kancelarii można nabyć kalendarz parafialny na rok 2022, który jest cegiełką na remont dachu kościoła.
  1. Słowa podziękowania za pomoc w remoncie dachu naszej świątyni kieruję m.in. do piekarni Gertchen-Ruchała i innych anonimowych Darczyńców. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na wymianę dachu kościoła. W kasie parafialnej zostało 86 000 zł.