Ogłoszenia parafialne - 18 lipca 2021 r.

18 lipca 2021 r.

16 Niedziela Zwykła

1. Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary na tacę i wszystkie środki wpłacane na remont dachu kościoła. Dzięki pomocy Andrzeja Gołdyna udało się znaleźć tartak, który taniej nam sprzeda drewno. Zaoszczędzimy na tym ponad 20 000 zł.
  1. Codziennie o 17.30 adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją do spowiedzi.
  1. W każdy piątek o 16.00 w salce na plebanii spotkanie wspólnoty AA „Ametyst”.
  1. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek dla ofiar powodzi.
  1. Za tydzień po każdej Mszy św. poświęcenie kierowców i pojazdów.
  1. Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę do Częstochowy na zakończenie pieszej pielgrzymki diecezji legnickiej w dniu 7 sierpnia. Zapisy w zakrystii.
  1. Bardzo dziękuję za dzielenie się żywnością dla pracowników, którzy w tym tygodniu już do nas przyjadą.
  1. Kancelaria czynna w środę o 17.00 i w sobotę o 8.00 oraz telefonicznie.
  1. Zapowiedzi przedślubne: Dawid Młodzik i Małgorzata Dziedzic

Grzegorz Szal i Anita Jazukiewicz

Marceli Ciesielka i Marcelina Ziajkiewicz

1. Dziękuję za kwiaty do dekoracji kościoła. Dziękuję róży bł. Karoliny Kózkówny za dekorację Figury Matki Bożej Fatimskiej.
  1. W zakrystii i kancelarii można nabyć kalendarz parafialny na rok 2022, który jest cegiełką na remont dachu kościoła. Ofiara dobrowolna. Są również kartki pocztowe z naszym kościołem po 1 zł.