Ogłoszenia parafialne - 13 czerwca 2021 r.

13 czerwca 2021 r.

11 Niedziela Zwykła

1. Dziś Dzień Fatimski. O 17.15 nabożeństwo czerwcowe połączone z różańcem. Po Mszy św. o 18.00 procesja z Figurą Matki Bożej z Fatimy. Bóg zapłać Róży św. Teresy za udekorowanie Figury.
  1. Nabożeństwa czerwcowe codziennie o 17.30.
  1. We wtorek po Mszy wieczornej próba młodzieży do bierzmowania.
  1. W środę podczas Mszy wieczornej młodzież przyjmie sakrament bierzmowania. Nabożeństwo czerwcowe i Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o 17.00.
  1. W każdy piątek o 16.00 w salce na plebanii spotkanie wspólnoty AA „Ametyst”.
  1. Rekolekcje Odnowy w Duchu Świętym w piątek o 17.30.
  1. W sobotę o 12.00 w Legnicy jubileusz 50-lecia prezbiteratu biskupa Zbigniewa Kiernikowaskiego i 75 rocznica Jego urodzin.
  1. Od dzisiaj zmiana limitu wiernych w kościele. Można zapełnić świątynię w połowie z zachowaniem 1,5 metra odległości. Limit nie dotyczy osób w pełni zaszczepionych. Od następnej niedzieli biskupi znoszą dyspensę od uczestnictwa w Mszy św. niedzielnej z powodu pandemii.
  1. Kancelaria w tym tygodniu czynna tylko w sobotę o 8.00 oraz telefonicznie.
  1. Bóg zapłać za ofiary składane na wymianę dachu kościoła. Za tydzień taca w całości będzie przeznaczona na ten cel.