Ogłoszenia parafialne - 28 lutego 2021 r.

28 lutego 2021 r.

2 Niedziela Wielkiego Postu

1. Dziś zbiórka do puszek na misje święte. Bóg zapłać!
  1. Dziś o 17.15 Gorzkie Żale. Serdecznie zapraszamy.
  1. W poniedziałek obchodzimy Dzień Żołnierzy Wyklętych. Zapraszamy na wieczorną Eucharystię sprawowaną w intencji poległych w obronie Ojczyzny.
  1. W środę po Mszy wieczornej krąg biblijny.
  1. W piątek dodatkowa Msza św. o 9.00. Droga Krzyżowa po Mszy o 9.00 i o 17.30. W piątek rano odwiedziny chorych. Od 17.00 okazja do spowiedzi.
  1. W piątki o 16.00 w salce na plebanii otwarte spotkanie wspólnoty Anonimowych Alkoholików i osób zmagających się z tym problemem.
  1. W piątek po Mszy wieczornej w kościele spotkanie młodzieży klas ósmych przed bierzmowaniem. W piątek ks. Marek po Mszy wieczornej zaprasza do modlitwy w kaplicy o Dary Ducha Św.
  1. Codziennie o 17.30 adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją do spowiedzi. W środy i piątki adoracja od 17.00.
  1. Za tydzień po Mszy św. o 12.15 zmiana tajemnic Żywego Różańca i adoracja Najświętszego Sakramentu w kaplicy do 17.15.
  1. Jałmużnę Wielkopostną można składać do skarbon w kościele. Pity można rozliczyć w zakrystii.
  1. Przy wyjściu z kościoła są wyłożone Dobre Nowiny. Dom Kultury w Kamiennej Górze organizuje konkurs palm z nagrodami. Szczegóły w gablocie.
  1. Kancelaria czynna w środę o 17.00 i w sobotę o 8.00 oraz telefonicznie.
  1. Dziękuję wszystkim za przestrzeganie przepisów bezpieczeństwa. W gablocie jest wywieszony komunikat Prezesa Krajowej Izby Kominiarzy.
  1. Bóg zapłać za ofiary składane na wymianę dachu kościoła. W kasie parafialnej mamy 48 500zł.