Ogłoszenia parafialne - 1 listopada 2020 r.

1 listopada 2020 r.

Uroczystość Wszystkich Świętych

1. Przypominamy o obowiązujących zasadach dotyczących naszego bezpieczeństwa. W kościele może przebywać 300 osób z zachowaniem dezynfekcji, dystansu i masek.
  1. Dziś i jutro zbiórka do puszek na Wyższe Seminarium Duchowne w Legnicy.
  1. Dziś porządek Mszy św. niedzielny. Nie ma Mszy św. i procesji na cmentarzach. O 17.30 w kościele nabożeństwo za zmarłych zamiast procesji na cmentarzu. W listopadzie można uzyskać odpust zupełny za zmarłych. Każdy może wybrać 8 dni, aby spełnić warunki. Zachęcamy do modlitwy wypominkowej. Wypominki z wypisaną ulicą składamy do skarbon.
  1. Od poniedziałku o 17.15 wypominki w kościele. Porządek modlitwy:

Poniedziałek       – ul. Wiejska i pl. Kościelny

Wtorek               – ul. Lubawska i Ziemska

Środa                  – ul. Staszica i Waryńskiego

Czwartek             – ul. Parkowa i Wysoka

Piątek                  – ul. Kilińskiego i Letnia

Sobota                – ul. Piastowska i Jasna

Niedziela             – ul. Cegielniana i Wrzosowa

1. Jutro wspomnienie wszystkich zmarłych. Msze św. o 7.00 i 18.00. W Przedwojowie o 16.30.
  1. W piątek rano odwiedziny chorych. Spowiedź o 17.00 ( Przedwojów – 16.00 ).
  1. W sobotę o 7.00 Msza św. i nabożeństwo I sobót miesiąca.
  1. Za tydzień po Mszy św. o 12.15 zmiana tajemnic Żywego Różańca i adoracja Najświętszego Sakramentu w kaplicy do 17.15.
  1. Kancelaria czynna po każdej Mszy św. i telefonicznie. Na stronie internetowej umieszczony jest list Ks. Biskupa na trudne czasy. Zachęcamy do przeczytania.
  1. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na wymianę dachu naszej świątyni. Dziękuję wszystkim zatroskanym o kościół. Proszę dokumentować i zgłaszać wszelkie akty wandalizmu.