Ogłoszenia parafialne - 2 sierpnia 2020 r.

2 sierpnia 2020 r.

XVIII Niedziela Zwykła

1. Dziś po Mszy św. o 12.15 zmiana tajemnic żywego różańca i adoracja Najświętszego Sakramentu w kaplicy do 18.00.
  1. Dziś o 19.00 ostatni koncert Festiwalu Musique D`Elite. Serdecznie zapraszamy. Wstęp wolny.
  1. Codziennie o 17.30 adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją do spowiedzi św.
  1. We wtorek o 18.45 koncert organowy wybitnego wirtuoza tego instrumentu dra Michała Szostaka. Wstęp wolny. Szczegóły na plakacie.
  1. W czwartek święto Przemienienia Pańskiego. W Przedwojowie Msza św. o 16.30.  Do piątku łączymy się modlitwą eucharystyczną z pielgrzymami na Jasną Górę.
  1. W piątek okazja do spowiedzi od 17.00 ( W Przedwojowie o 16.00 ).
  1. Zachęcam do zobowiązań abstynenckich w miesiącu sierpniu.
  1. Otrzymaliśmy oferty wypoczynku rekolekcyjnego w Łazach nad morzem za 1 390 zł. Jest także propozycja pielgrzymki w Bieszczady w październiku za 860 zł. Szczegóły w gablocie.
  1. Zapowiedzi przedślubne: Maciej Guzik i Ilona Kepesz

Krystian Lema i Kamila Jaszczur

1. Kancelaria parafialna w tym tygodniu czynna tylko w sobotę o 8.00.
  1. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na wymianę dachu kościoła. Dziękuję Janowi Lemie i Arkadiuszowi Druciakowi za pomoc przy kościele. Dziękuję Ks. Markowi i młodzieży z Taize za ufundowanie porcelanowego kielicha i pateny.
  1. Zachowujmy bezpieczeństwo i trwajmy w modlitwie o koniec epidemii.