Ogłoszenia parafialne - 28 czerwca 2020 r.

28 czerwca 2020 r.

XIII Niedziela Zwykła

1. Do wtorku o 17.30 nabożeństwa czerwcowe z okazją do spowiedzi św.
  1. Do piątku biały tydzień dzieci komunijnych. Msze św. o 16.30. Dziękuję rodzicom tych dzieci za przygotowanie uroczystości i dar na remont kościoła ( 3340 zł ). Dziękuję scholi, Pani Marii Szwandrak, piekarni Gertchen-Ruchała, Józefowi Fryzowiczowi oraz wszystkim zaangażowanym.
  1. Jutro Uroczystość śś Apostołów Piotra i Pawła. W sąsiedniej Parafii odpust.
  1. W piątek ks. proboszcz i ks. Marek odwiedzą swoich chorych. Ks. Jan uda się do chorych w sobotę. W piątek od 17.00 okazja do spowiedzi.
  1. W sobotę po Mszy św. o 7.00 fatimskie nabożeństwo wynagradzające.
  1. W następną niedzielę po Mszy św. o 12.15 zmiana tajemnic żywego różańca i adoracja Najświętszego Sakramentu do Mszy wieczornej.
  1. Bierzmowanie w naszej Parafii odbędzie się w sobotę 12 września br.
  1. Szukamy rodziców zastępczych dla dzieci. Na rodzinę oczekuje prawie 40 maluszków poniżej 7 roku życia. Trzeba założyć tak zwaną „rodzinę zastępczą”. Szczegóły na stronie internetowej www.miedzrodzine.pl.
  1. Ks. Marek organizuje pielgrzymkę do Legnicy do sanktuarium Cudu Eucharystycznego w sobotę 11 lipca.
  1. Przy wyjściu z kościoła można wziąć czasopismo „Dobre Nowiny”.
  1. Zapowiedzi przedślubne: Miłosz Łączny i Łucja Zawadzka

Mateusz Gertchen i Karolina Rogowska

Adrian Wojtas i Nikola Boroń

Tomasz Nowak i Magdalena Stępień

1. Kancelaria parafialna czynna w środę o 17.15 i w sobotę o 8.00.
  1. Bóg zapłać za ofiary na wymianę dachu kościoła. W kasie mamy 19 850 zł. Za tydzień zbiórka do puszek na Wyższe Seminarium Duchowne w Legnicy.
  1. Zachowujmy bezpieczeństwo i trwajmy w modlitwie o koniec epidemii.