Ogłoszenia parafialne - 3 maja 2020 r.

3 maja 2020 r.

4 Niedziela Paschalna

1. Dziś rozpoczynamy Tydzień Modlitw o Powołania do Służby Bożej. Po Mszy św. o 12.15 zmiana tajemnic Żywego Różańca i adoracja Najświętszego Sakramentu do majówki.
  1. Przypominam, że w naszej świątyni może w nabożeństwach jednorazowo uczestniczyć 146 osób tj. dwie osoby w ławce. Zapraszamy na Msze święte przy zachowaniu obowiązujących zasad. Dzieci poniżej 13-go roku życia przychodzą do kościoła z dorosłymi.
  1. Codziennie o 17.30 nabożeństwa majowe.
  1. W poniedziałek po Mszy św. wieczornej spotkanie osób, które zapisały się na wyjazd z Caritas nad morze. Proszę wziąć dowody wpłat.
  1. We wtorek o 17.30 nowenna do Sługi Bożego Wenantego Katarzyńca. We wtorek po Mszy św. wieczornej modlitwa Bractwa św. Michała Archanioła.
  1. W środę święto Apostołów Filipa i Jakuba. Po Mszy wieczornej spotkanie dla rodziców dzieci komunijnych.
  1. W piątek uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego Patrona Polski.
  1. Zapowiedzi przedślubne: Michał Bojanowski i Marcelina Kohut

Krzysztof Druciak i Zofia Duda

1. Składam serdeczne podziękowanie Parafianom, którzy pomagają w utrzymaniu kościoła i księży.
  1. Trwajmy w modlitwie o ustanie epidemii.