Ogłoszenia parafialne - 29 marca 2020 r.

29 marca 2020 r.

V Niedziela Wielkiego Postu

 

  1. Ks. Biskup na czas epidemii wydał kolejne zarządzenia związane z działaniami duszpasterskimi. Do odwołania przedłużona jest dyspensa od obowiązku uczestniczenia w niedzielnej Mszy św. Zachęcamy do Komunii Duchowej. Nadal obowiązuje ograniczenie udziału wiernych w liturgii eucharystycznej do 5 osób związanych z zamówioną intencją mszalną. Treść zarządzenia Ks. Biskupa jest umieszczona w gablocie i na stronie internetowej.
  1. Dzięki życzliwości telewizji kablowej od poniedziałku do środy o 9.00 rano będą transmitowane Msze św., które mają nas przygotować do Świąt. Spowiedź jest możliwa przy zachowaniu środków bezpieczeństwa pół godziny przed Eucharystią, a także codziennie o 17.30 podczas adoracji Najświętszego Sakramentu. W tych dniach Msze św. w Przedwojowie o 16.30.
  1. W piątek dodatkowa Msza św. o 9.00.
  1. W piątek przed południem księża udadzą się do chorych. Spowiedź od 17.00.
  1. Kancelaria parafialna pozostanie nieczynna do odwołania. Na kalendarzu podany jest parafialny numer telefonu. Proszę dzwonić w każdej sprawie.
  1. Przy wyjściu z kościoła można wziąć nowy numer „Dobrych Nowin”.
  1. Zapowiedzi przedślubne: Marcin Łabendowicz i Joanna Jasiak.
  1. Przy wyjściu z kościoła są do nabycia kartki świąteczne oraz paschaliki na stół wielkanocny w cenie 6 i 12 zł. Można je także otrzymać na plebanii. Z dochodu Caritas pomaga w walce z koronawirusem. Bóg zapłać!
  1. Składam serdeczne podziękowanie Parafianom, którzy w tym trudnym czasie pomagają w utrzymaniu kościoła i księży, także przez przelewy bankowe. Na kalendarzu umieszczony jest numer konta. Niech Bóg dla wszystkich Darczyńców będzie nagrodą!
  1. Trwajmy w modlitwie o ustanie epidemii.