Ogłoszenia parafialne - 28 stycznia 2018 r.

28 stycznia 2018 r.

IV Niedziela Zwykła

1. Codziennie o 17.30 adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją do spowiedzi.
  1. Trzech lektorów bierze udział w rekolekcjach powołaniowych w Seminarium w Legnicy. Dziękuję księdzu Pawłowi za transport.
  1. W piątek Ofiarowanie Pańskie zwane świętem Matki Bożej Gromnicznej. Dodatkowa Msza św. o 9.00. Na każdej Mszy św. poświęcenie gromnic. Są one są do nabycia w zakrystii w cenie 10 zł. Taca na zakony kontemplacyjne.
  1. proboszcz odwiedzi swoich chorych wyjątkowo w środę przed południem. Ks. Paweł uda się do chorych w piątek. Okazja do spowiedzi w piątek o 17.00.
  1. W sobotę po Mszy rannej fatimskie nabożeństwo wynagradzające. W sobotę od 8.00 rozbieranie szopek. Serdecznie zapraszamy.
  1. Od przyszłej niedzieli o 10.45 nauka śpiewu dla dzieci komunijnych. Odbiór strojów 18 lutego br. o 9.00 ( chłopcy ) i 9.25 ( dziewczynki ).
  1. Za tydzień po Mszy św. o 12.00 zmiana tajemnic Żywego Różańca i adoracja Najświętszego Sakramentu w kaplicy do Mszy wieczornej.
  1. Kancelaria parafialna w tym tygodniu czynna tylko w środę o 17.00.
  1. Jacek Makówka zaprasza na pielgrzymkę do Rumunii. Program w gablocie.
  1. Wychodząc z kościoła można wziąć nowy numer pisma „Dobre Nowiny”.
  1. Zapowiedzi przedślubne:

Edgar Kołodziej    Kamienna Góra        Klaudia Kożuch     Kamienna Góra

1. Dziękuję Marianowi Kwaśniewskiemu za pomoc w duszpasterstwie.
  1. Bóg zapłać za ofiary składane na remont kościoła. W kasie parafialnej na budowę drogi jest 33 400 zł. Złożyłem wniosek do Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego o dofinansowanie wymiany okien w kościele.