Intencje mszalne 29 października - 4 listopada 2018 r.

Poniedziałek – 29 października 2018 r.

7.00 – + Stanisława Lulek – gregorianka – 30

7.00 – W intencji Teresy Wojtkowiak w 70. r. ur. – dziękczynno-błagalna

18.00 – + Kazimiera Szopa – 21 r.

Wtorek – 30 października 2018 r.

7.00 – + Anastazja Leśna – 1 r. + Mieczysław Panek – 15 r.

7.00 – + Julia Mikielewicz

18.00 – + Franciszka + Jerzy Pórzyccy

Środa – 31 października 2018 r.

7.00 – + Romuald + Maria + Józef + Albina Urbanowicz + Leokadia + Zygmunt Wrzachol

7.00 – + Józef + Jadwiga Jusiewicz + Janina + Gabriela

18.00 – + Grażyna Żmudzińska – 6 r. + Stanisław Grzybek – 7 r. + Ludwika + Czesław Bandur

Czwartek – 1 listopada 2018 r. – Uroczystość Wszystkich Świętych

7.30 – ++ z róży męskiej

9.00 – + Aniela + Gertruda + Elżbieta + Ida + Jan + Jan + Józef + Feliks + Ryszard Przybylscy

11.00 – ++ z rodziny Czoch, Marszalik, Kupracz, Zbożeń, Gilman i Biedrzyckich

12.00 – + Genowefa Marczewska – gregorianka – 1

18.00 – + Bronisław Bosek – od żony ++ rodzice: + Leon + Emilia Robaczek – od córek i syna

Piątek – 2 listopada 2018 r. – Wspomnienie Wszystkich Zmarłych

7.00 – + Genowefa Marczewska – gregorianka – 2

18.00 – O wieczną radość dla + Ks. Prałata Stanisława Książka, Ks. Ryszarda Dąbrowskiego,

++ kapłanów pracujących w naszej parafii, ++ członków Straży Honorowej i Apostolstwa Modlitwy oraz ++ z ich rodzin + Marianna + Paweł Fuksiewicz - 20 r. obojga

Sobota – 3 listopada 2018 r.

7.00 – + Maria + Edmund Kryłowicz – od brata Tadeusza z rodziną

7.00 – ++ z Arcybractwa Niepokalanego Serca Maryi i ich rodzin

18.00 – + Genowefa Marczewska – gregorianka – 3

18.00 – W intencji Katarzyny Kokosza w 12. r. ur. – dziękczynno-błagalna

XXI Niedziela Zwykła – 4 listopada 2018 r.  

7.30 – + Genowefa Marczewska – gregorianka – 4

9.00 – + Ks. Prałata Stanisław Książek _ Ks. Ryszard Dąbrowski + Marian Krawczyk + Stanisława Pawlik + Zofia Szostek + Anna Adamska + Stanisław Boczkowski + Irena Orczykowska

       + Maria Wojtowicz + Stanisława Michalec + Jan Kwiliński + Grzegorz Miller + Teresa Skitał + Jerzy Wesołowski + Kazimierz Pałus + Julia Mikielewicz – od Bractwa św. Józefa

11.00 – + Adela Zamorska – 15 r. ++ z rodziny Matusiaków + Dawid Brzeziński

12.00 – ++ z rodziny Kwilińskich, Marków, Kosińskich, Hepa i Jała ++ w czyśćcu cierpiący

18.00 – + Bogumiła Toroń – Michałowska – 7 r.